loading

O NAS

Oferujemy pomoc w pozbyciu się długów poprzez procedurę upadłości konsumenckiej transgranicznej. Upadłość konsumencka w Anglii jest skutecznym sposobem na umorzenie długów w Polsce.

 

 

NASZ OFERTA

  • Przeprowadzamy upadłości konsumenckie transgraniczne. Wielu Polaków wyjechało z kraju, „uciekając” przed zadłużeniem pozostawionym w Polsce. Nie są świadomi faktu, że żyjąc i pracując w Wielkiej Brytanii mogą ogłosić bankructwo a jego skutki będą obowiązywać w Polsce. Reguluje to Rozporządzenie Rady Unii Europejskiej nr 1346/2000.
  • Udzielamy kompleksowej pomocy w ustanowieniu Centrum Interesów Życiowych w Anglii i Walii, aby osoby, których obecne COMI znajduje się poza Anglią mogły skorzystać z jurysdykcji sądu brytyjskiego i ogłosić upadłość konsumencką na terenie Wielkiej Brytanii. Obejmuje ona uzyskanie numeru ubezpieczenia społecznego (NIN), otwarcie konta bankowego w brytyjskim
    banku, otwarcie działalności gospodarczej w UK oraz wiele innych dodatkowych instrumentów. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności przygotowujemy wniosek o upadłość, towarzyszymy naszym klientom w brytyjskim sądzie oraz na wywiadzie z brytyjskim syndykiem. Po uzyskaniu wyroku o upadłości (Bankruptcy Order) udzielamy pomocy prawnej przez cały okres restrykcji (z reguły 1 rok) aż do zakończenia postępowania upadłościowego.
  • Ceny naszych usług są adekwatne do jakości. Co najmniej raz w tygodniu przeprowadzamy badanie rynku tego typu usług i staramy się, żeby jakość naszych działań była możliwie najlepsza.
  • Nie obciążamy naszych klientów żadnymi ukrytymi kosztami. Każdy z góry wie, ile płaci za usługę i może być pewien, że nie zażądamy od niego żadnych dodatkowych płatności.
  • Przeszliśmy odpowiednie szkolenia i opieramy się wyłącznie na obowiązujących w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej przepisach.
  • Upadłość konsumencka w Anglii jest skutecznym sposobem na umorzenie długów w Polsce

  

Adres korespondencyjny:

ECPU Europejska Grupa Prawnicza Ltd.
​220C Blythe Road 
London W14 0HH
Companies House number 09828995
 

 

KONTAKT:

 

e-mail:

biuro@ecpu.pl